• 16:30 Seserys
    17:30 Žinios. Sportas. Orai
  • 16:30 TV Pagalba
    18:30 TV3 žinios
  • 16:30 Būk su manim
    17:00 Būk su manim
  • 16:00 CSI Majamis
    17:00 Kobra 11
  • 15:45 Šuo
    16:50 Kobra 11
  • 16:30 Labas vakaras, Lietuva
    17:35 Yra, kaip yra
  • 16:30 Laba diena, Lietuva
    18:00 Kultūrų kryžkelė. Vilniaus albumas
  • 16:40 The Genius of Invention
    17:40 Star Trek: The Next Generation
  • 16:25 "Mokinukių" atsisveikinimo koncertas "Išleistuvės"
    18:00 Grupės Pikaso naujos sudėties pristatymo ir grupės Junior sugrįžimo koncertas
  • 16:00 Galiūnai
    17:00 Info diena
  • 16:00 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Madrido "Real" – Tenerifės "Iberostar"
    17:50 NBA krepšinio lyga Gražiausi sezono epizodai
  • 16:45 Naujienos
    17:10 Pasaulis iš vidaus
  • 16:45 The Interview
    17:00 The News
  • 16:44 News of the Day
    17:00 News of the Day
  • 16:00 Galiūnai
    17:00 Info diena
  • 16:35 Judge Judy
    17:00 Police Women of Cincinnati
  • 16:30 Lethal Weapon
    17:25 NCIS: Los Angeles
  • 16:30 Słodki biznes
    17:00 Wzrost ponad miarę
  • 16:05 Broken Angel
    17:00 Intikam
  • 16:00 Keeping Up with the Kardashians
    17:00 Keeping Up with the Kardashians
  • 15:00 Proveržis
    17:00 Mokykla: blogiausi mano gyvenimo metai
  • 15:45 Nuotaka iš Maskvos
    16:50 Nuotaka iš Maskvos
  • 16:40 Black Gold
    17:25 Star Trek: The Next Generation
  • 16:20 Mune: Guardian of the Moon
    18:00 Miss Congeniality II: Armed and Fabulous
  • 15:00 Благословите женщину
    16:55 Любовь-морковь 2
  • 16:00 Epic
    18:00 The Girl On the Train
  • 14:55 The Punisher
    17:20 Wild Bunch: Stand Up Guys
  • 16:00 Гаражный ремонт
    17:00 Золотая лихорадка
  • 16:45 Extreme Engineering
    17:30 Codes and Conspiracies
  • 16:14 Futurescape with James Woods
    17:02 Space Pioneer
  • 16:35 Вечерние новости
    16:55 Мужское/Женское
  • 16:30 Место встречи
    17:20 ДНК
  • 16:00 Час speak
    17:00 Новости
  • 16:30 Сделано в России
    16:50 Короткие истории
  • 16:30 Сделано в России
    16:50 Короткие истории
  • 16:35 Профессиональная рыболовная лига
    17:05 Блондинка на охоте
  • 16:00 ВАШ ЛИЧНЫЙ ПСИХОЛОГ
    17:00 КРАСОТКА
  • 16:45 Lethal Weapon
    17:30 NCIS: Los Angeles
  • 16:10 Сваты
    20:00 Улицы разбитых фонарей
  • 15:35 В 12 часов придет босс
    17:00 Экипаж машины боевой
  • 16:00 Remont na 5
    17:00 Spełnione marzenia
  • 16:45 Wiadomości
    16:55 Korona królów
  • 16:30 Rugged Justice
    17:25 Animal Cops: Houston
  • 16:00 Wicked Tuna
    17:00 Air Crash Investigation
  • 16:00 Mysteries at the Museum
    17:00 Bizarre Foods with Andrew Zimmern
  • 16:35 Aussie Gold Hunters
    17:20 The Woodsmen
  • 15:00 Sendepause
  • 16:30 Intermezzo
    16:55 Serguey Smbatyan, Malta Philharmonic Orchestra – Portrait
  • 07:00 Top Mix
    22:00 Top Mix
  • 16:10 ПЛЕЙ-ЛИСТ
    18:00 Ночной Патруль
  • 16:00 Guess the Year
    17:00 This Week's VH1 Top 10
  • 12:00 Non-Stop Pop
    17:00 Fresh Vids And Hot Hits
  • 16:00 Ultimate 20 Perfect Party Hits
    17:55 Brand New Vid
  • 14:45 [Snooker] Snooker: Home Nations Series
    19:00 Eurosport 2 News
  • 16:00 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Madrido "Real" – Tenerifės "Iberostar"
    17:50 NBA krepšinio lyga Gražiausi sezono epizodai
  • 15:20 Turkish Airlines Euroleague
    17:20 Turkish Airlines Euroleague
  • 16:30 Olympic Games: Hall Of Fame Atlanta 1996
    17:30 [Football] Major League Soccer
  • 16:00 Pro Bull Riders
    16:50 X Games
  • 16:00 Ultimate 20 Perfect Party Hits
    17:55 Brand New Vid
  • 15:00 NBA Regular Season Minnesota Timberwolves at San Antonio Spurs Tape
    17:00 NBA GameTime Tape
  • 16:31 Заботливые мишки
    16:54 Маджики
  • 16:47 Partners in Fun
    16:50 Groups
  • 16:25 Hank Zipzer
    16:50 Mirette ermittelt
  • 16:45 Bunsen Is a Beast
    17:05 The Fairly OddParents
  • 16:31 We Bare Bears
    16:50 Mighty Magiswords