• 18:30 Pramoginė laida "Editos šou"
    19:30 Savaitė
  • 18:00 Lietuvos žiūrovams dovana – tiesioginės "Žalgirio" rungtynių Eurolygos finale transliacijos per TV3
    20:00 TV3 žinios
  • 18:55 Būrėja
    19:30 Imperatorė Ki
  • 19:00 Amerikos talentai
    20:00 Dainų dvikova
  • 18:15 Kas žudikas? Baudžiamosios bylos
    19:30 Daktaras Richteris
  • 18:30 Žinios
    19:25 Sportas
  • 16:45 Pasaulio ledo ritulio čempionatas
    19:15 Nes man tai rūpi
  • 18:20 Lost
    19:20 Lost
  • 18:00 Koncertas "Pavasariniai žiedai"
    19:50 Liuks! muzika
  • 19:00 Nugalėk Lavrinovičius
    20:00 Nuo... Iki
  • 17:30 Italijos "Seria A" futbolo lyga Benevento "Calcio" – Genujos "Genoa"
    19:30 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Valensijos "Valencia" – Barselonos "Lassa" VAKAR
  • 18:00 Riteris su puse
    20:00 101 anekdotas
  • 19:10 Reporters
    19:28 Weather
  • 19:00 Euronews Week-End
    19:16 Euronews Week-End
  • 19:00 Nugalėk Lavrinovičius
    20:00 Nuo... Iki
  • 18:40 Uncovering Melanie's Murderer
    19:30 Medical Emergency
  • 18:15 Bones
    19:15 Bones
  • 19:00 Wiza na miłość: pierwsze spotkanie
    20:00 Kolory miłości
  • 19:10 Desperate Housewives
    20:05 Desperate Housewives
  • 19:00 Botched
    20:00 Citizen Rose
  • 19:00 Klausyk širdies
    21:00 Praradimas
  • 19:00 Nauji seni namai
    21:00 Restauratorės užrašai: Šiaurinių vartų sfinksai
  • 19:00 Horizon
    20:00 The Resident
  • 18:00 Yes Man
    20:10 Legends Of The Fall
  • 18:25 О чём ещё говорят мужчины
    20:00 Самый лучший день
  • 18:05 Atomic Blonde
    20:00 The Hero
  • 19:10 The Dark Knight
    22:10 The Juror
  • 19:00 Битвы за контейнеры
    19:30 Москиты
  • 19:00 Codes and Conspiracies
    19:45 Codes and Conspiracies
  • 19:05 How It's Made
    19:30 NASA's Unexplained Files
  • 18:20 Смеяться разрешается
    20:10 Я
  • 19:00 Итоги недели
    20:15 Ты не поверишь!
  • 19:00 Сквозной эфир
    19:25 Час speak
  • 18:00 Принц-самозванец
    19:30 Бегемот Гуго
  • 18:00 Принц-самозванец
    19:30 Бегемот Гуго
  • 19:00 Под водой с ружьем
    19:30 По рекам России
  • 18:00 БУТИК ТВ
    20:00 В МИРЕ ЧУДЕС док.фильм
  • 19:00 Gotham
    19:45 Lethal Weapon
  • 19:00 Кубанские казаки
    21:10 Солдат Иван Бровкин
  • 18:30 Выйти замуж за капитана
    20:05 Попутчик
  • 18:45 Wojna z mafią
    19:50 Na osi
  • 18:55 M jak miłość
    19:50 Oczy w oczy
  • 18:20 Mystery Hunter Mungo
    19:15 Shark Attack File
  • 18:50 One Strange Rock
    19:50 Genius
  • 19:00 Expedition Unknown
    20:00 Caribbean Pirate Treasure
  • 18:35 Ultimate Survival Alaska
    19:25 Dangerous Roads
  • 15:00 Sendepause
    03:00 World Stage 2017
  • 17:30 Don Giovanni by Mozart at La Monnaie in Brussels
    20:40 Intermezzo
  • 18:00 Top 50
    19:30 Top Mix
  • 19:10 ПЛЕЙ-ЛИСТ
    20:00 ТНТ Music Mega Party
  • 16:30 Hits Don't Lie!
    22:00 This Week's VH1 Top 10
  • 19:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
    19:40 Nothing But Hits
  • 19:00 Jason Derulo: Official Top 10
    20:00 Pop Royalty: The Winners
  • 18:30 [Cycling] Cycling: Tour De L Ain, France
    19:30 [Cycling] Cycling: Tour of California
  • 17:30 Italijos "Seria A" futbolo lyga Benevento "Calcio" – Genujos "Genoa"
    19:30 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Valensijos "Valencia" – Barselonos "Lassa" VAKAR
  • 17:45 EuroLeague
    20:15 UEFA Magazine show
  • 19:00 Motor Racing: Blancpain Endurance Series in Silverstone, United Kingdom
    20:30 Formula E: FIA Championship in Berlin, Germany
  • 18:40 Action Sports World
    19:30 Action Sports World
  • 18:30 Golf: Golf Central - NEW!
    19:30 Golf: Belgian Knockout
  • 19:00 Jason Derulo: Official Top 10
    20:00 Pop Royalty: The Winners
  • 18:00 2018 NBA Draft Combine Day One Tape
    20:00 WNBA Regular Season Indiana Fever at Washington Mystics Live
  • 18:55 Супер Том и Грамотеи
    19:19 Пчёлка Майя
  • 19:08 Puzzlefilms
    19:14 Sea Adventure
  • 19:00 Bobby & Bill
    19:15 Glücksbärchis – Willkommen im Wolkenland
  • 19:05 SpongeBob Squarepants
    19:30 SpongeBob Squarepants
  • 19:01 Ben 10
    19:20 The Powerpuff Girls