• 22:30 Dviračio žinios
    23:00 12 beždžionių
  • 22:00 Keleiviai
    23:50 Kaulai
  • 21:00 Inspektorius Džordžas Džentlis
    22:55 Mano lemties diena
  • 21:00 Žvėries pilvas
    22:50 Skubi pagalba
  • 21:00 Mirties traukinys
    23:05 Naktinis reisas
  • 22:30 Moteris-Katė
    00:40 Akloji zona
  • 21:30 Komisaras ir jūra
    23:00 Vilniaus lapai 2018
  • 22:35 Stargate SG-1
    23:30 Arrow
  • 22:30 Grupės "69 danguje" koncertas "Supermergaičių vasara"
    00:00 Tarptautinis šlagerių festivalis "Palanga 2010"
  • 21:00 Info diena
    23:00 Labas vakaras, Lietuva
  • 21:00 NBA krepšinio lyga Milvokio "Bucks" – Los Andželo "Clippers"
    23:10 KOK World Series Vilnius 2 dalis
  • 21:05 Geležinis dangus
    22:45 Žinios
  • 22:30 The News
    22:45 Headlines
  • 22:21 Prime Edition
    22:40 Prime Edition
  • 21:00 Info diena
    23:00 Labas vakaras, Lietuva
  • 22:00 World's Most Evil Killers
    22:50 48 Hours
  • 22:00 The Gifted
    22:55 The Simpsons
  • 22:00 Seks po polsku
    23:00 Trzy noce z duchami
  • 22:00 Carter
    22:55 Masters of Sex
  • 22:30 Ashlee + Evan
    23:00 Busy Tonight
  • 21:00 Bernvakaris Australijoje 2
    23:00 Tuk tuk
  • 22:00 Netikri likimai
    23:00 Netikri likimai
  • 22:15 Spartacus
    23:05 Lost
  • 22:20 Big Fish
    00:45 Twin Peaks – Fire Walk with me
  • 21:20 Притяжение
    23:15 Рыба-мечта
  • 22:00 Wind River
    00:00 Patti Cake$
  • 22:20 The Devil's Own
    00:30 Eloise
  • 22:00 Махинаторы
    23:00 Золотая лихорадка
  • 22:20 Origins
    22:45 Codes and Conspiracies
  • 22:00 Da Vinci's Machines
    22:50 Superhuman Showdown
  • 20:30 Мажор
    22:40 Тайны следствия
  • 20:55 Один против всех
    22:50 Куба
  • 22:00 Сквозной эфир. Нью йорк
    23:00 Новости. Нью-йорк
  • 22:30 Маугли
    22:50 Ну погоди! 9 выпуск
  • 22:30 Маугли
    22:50 Ну погоди! 9 выпуск
  • 22:30 Блондинка на охоте
    23:00 Фотоохота с Евгением Полонским
  • 21:00 ШАРМ ТВ. Ювелирный дисконт
    23:00 ТЕЛЕМАГАЗИН МОДА
  • 22:25 9-1-1
    23:10 Bones
  • 21:00 Улицы разбитых фонарей
    02:15 Вакансия
  • 22:30 Сержант милиции
    00:00 Сержант милиции
  • 22:20 Wojna z mafią
    23:30 City lights
  • 21:45 Ojciec Mateusz
    22:45 Polonia 24
  • 22:00 Intruders
    22:55 Pit Bulls & Parolees
  • 22:00 Primal Survivor
    22:55 Expedition Mars
  • 22:30 Man V. Food with Casey Webb
    23:00 Bizarre Foods: Delicious Destinations
  • 22:00 Aussie Gold Hunters
    22:45 Aussie Gold Hunters
  • 15:00 Sendepause
  • 22:30 Sum Thoughts | Nederlands Dans Theater (NDT 2)
    23:35 Garden Choreography by Medhi Walerski
  • 22:00 Top Mix
  • 22:00 ПЛЕЙ-ЛИСТ
    00:00 Short News
  • 20:00 We Love The: 10's
    23:00 Guess the Year
  • 18:00 Big Fat Hits
    23:00 Non-Stop Hits
  • 21:00 The Official UK Top 20
    23:00 MTV Asks James Arthur
  • 20:45 [Snooker] Snooker: Home Nations Series in Belfast
    00:55 Eurosport 2 News
  • 21:00 NBA krepšinio lyga Milvokio "Bucks" – Los Andželo "Clippers"
    23:10 KOK World Series Vilnius 2 dalis
  • 21:00 Grand Slam Of Darts 2018
    01:00 KHL
  • 22:00 Olympic Games: Hall Of Fame Salt Lake City 2002
    23:00 Olympic Games: Flame Catcher
  • 21:50 Enfusion
    22:40 Enfusion
  • 21:00 The Official UK Top 20
    23:00 MTV Asks James Arthur
  • 21:00 Marquee Matchup Timberwolves at Lakers
    23:00 Hardwood Classics Cavaliers vs. Wizards 2006 Game 6 1st Round
  • 22:35 Сэмми и друзья
    22:48 Боб-строитель
  • 22:39 Doll Team to the Rescue
    22:42 Risto Gusto
  • 22:35 SpongeBob Squarepants
    23:00 SpongeBob Squarepants
  • 22:25 Transformers: Robots in Disguise
    22:45 Xiaolin Chronicles